Mycie elewacji

Mycie elewacji

Od 2012 roku wykonujemy mycie elewacji. Konin i okoliczne miejscowości są miejscem gdzie wykonujemy usługi lokalnie. Jesteśmy firmą z Konina, która specjalizuje się w czyszczeniu materiałów budowlanych. Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędną widzę i doświadczenie, która pozwala nam bardzo dobrze czyścić elewacje tynkowane w wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Przez wiedzę i doświadczenie mamy na myśli odpowiednie wykorzystanie maszyn i narzędzi pracy. Ponadto prawidłowe stosowanie preparatów chemicznych, które dopracowaliśmy na przestrzeni lat pozwala nam osiągać wspaniałe efekty czyszczenia nawet 20-letnich zaniedbanych tynków akrylowych. Wszystkie detale pracy o które tak dbamy sprawiają, że tynki, które kwalifikują się do wymiany albo malowania ze względu na stopień skażenia mikrobiologicznego potrafimy przywrócić do życia.

Jeśli jesteś zdecydowany na mycie elewacji to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Doradzimy, wycenimy i ustalimy termin realizacji usługi czyszczenia budynku.

Wykonujemy mycie elewacji różnymi metodami według możliwości zastosowania danej metody na danym podłożu.

 1. niskociśnieniowe mycie elewacji
 2. ciśnieniowe mycie elewacji Konin
 3. chemiczne czyszczenie elewacji
 4. odgrzybianie
 5. odplamianie

Każda metoda ma mocne i słabe strony. Każdorazowo dobieramy odpowiednią metodę do czyszczonych ścian budynku. Za pomocą tych metod usuniemy z elewacji następujące zabrudzenia.

 1. zielony nalot na elewacji
 2. glony, mech i porosty
 3. sadze i zabrudzenia kominowe
 4. rdza i zabrudzenia konstrukcyjne
 5. plamy mineralne z gliny i żelaza

Jak widać na zdjęciach kilkunastoletnie zaniedbane elewacje wyglądają po naszym czyszczenie całkiem okazale. Wszystkie zdjęcia gotowych wyczyszczonych elewacji zrobioną są w momencie gdy ściany są jeszcze mokre. Po wyschnięciu elewacji efekt wizualny zawsze jest jeszcze lepszy.

Ile kosztuje mycie elewacji?

Poniżej przedstawiamy Cennik z którego dowiesz się ile kosztuje mycie elewacji. Przedstawione ceny to ceny minimalne za wykonanie czyszczenia całego budynku.

Rodzaj usługiCena za m2
Mycie elewacji – zabrudzenia atmosferyczneod 8 do 11 zł m2
Czyszczenie elewacji z odgrzybianiem chemicznymod 12 do 20 zł m2
Chemiczne usuwanie plam ze ścian budynkuod 20 do 30 zł m2
Dojazd na mycie elewacji Konin, Pyzdry, Słupca, Zagórów, Jarocin, Pleszew, Dobrzyca, Chocz, Golina, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Izbica Kujawska, Koło, Kłodawa.50zł.
Cennik Konin

Ceny przedstawione w cenniku są poglądowe. Odnoszą się do czyszczenia całych budynków jednorodzinnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem omówienia szczegółów. na podstawie zdjęć i rozmowy telefonicznej.

Jakie elewacje czyścimy?

Czyścimy elewacje każdego typu. Od tych najstarszych spotykanych jeszcze i stosowanych w polskim budownictwie czyli elewacje cementowe i cementowo-wapienne. Obecnie częściej spotykamy około 20-letnie elewacje akrylowe oraz nowsze technologie takie jak:

 1. elewacje silikatowe i silikonowe
 2. elewacje klinkierowe
 3. ściany malowane farbami różnego rodzaju

Elewacje skażone mikrobiologicznie – zielonym nalotem, mech na elewacji i porosty każdorazowy odgrzybiamy wykonując oprysk chemiczny – odgrzybianie elewacji.

Mycie elewacji Konin

Mycie elewacji Konin – serwis. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wykonaniem profesjonalnego czyszczenia elewacji przez wykwalifikowanych fachowców z doświadczeniem w branży.

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów
tel. 512 505 510

Ponadto w ramach kompleksowej usługi wykonamy dla Państwa równie specjalistyczne usługi czyszczenia:

 1. czyszczenie dachów w Koninie
 2. czyszczenia kostki brukowej w Koninie

Serwis: Konin

  Search

  Archiwa

   Calendar

   luty 2024
   PWŚCPSN
    1234
   567891011
   12131415161718
   19202122232425
   26272829 

   Kategorie

   • Brak kategorii