Mycie i czyszczenie elewacji Konin

Mycie ścian elewacji w Koninie

Zajmujemy się w sposób profesjonalny usługami jakościowymi: mycie i czyszczenie elewacji budynków mieszalnych oraz usługowych i przemysłowych.
Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 2012 roku. Przez ten czas zgromadziliśmy wszystkie niezbędny sprzęt do profesjonalnego i kompleksowego mycia i czyszczenia elewacji budynków każdego typu.

Czym różni się umycie elewacji od czyszczenia elewacji?

Mycie elewacji

Mycie elewacji to czynność polegająca na płukaniu ciśnieniowym wraz z użyciem środków dezynfekujących. Jest to czynność okresowa, którą powinno się wykonywać co kilka lat po to aby ściany zachowały swój pierwotny wygląd i nie uległy skażeniu mikrobiologicznemu. Piasek i kurz to są typowe zabrudzenia podlegające myciu.

mycie elewacji
Firma myjąca elewacje w Koninie

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji polega na gruntownymi czyszczeniu i usuwaniu zabrudzeń, które przez dłuższy czas nagromadziły się w porach elewacji i na niej samej. Usługa ta wymaga użycia specjalistycznych środków czyszczących oraz profesjonalnych narzędzi. Dostęp jest też inny, ponieważ przy czyszczeniu bardzo ważna jest szczegółowość aby z detalami i pod pełną kontrolą nad czyszczoną powierzchnią usuwać zabrudzenia.

czyszczenie elewacji
Czyszczenie elewacji Konin

Jaka jest cena za mycie i czyszczenie elewacji?

 1. Ceny za mycie elewacji zaczynają się od 4zł /m2
 2. Cena za czyszczenie usuwanie zabrudzeń z elewacji – od 7zł /m2

Prosimy o przysłanie zdjęć budynku wraz z otoczeniem. Wycenimy dla Państwa koszt mycia i czyszczenia oraz usuwania zabrudzeń z elewacji budynku.

Gdzie dojeżdżamy na mycie i czyszczenie?

Pracujemy na terenie całego kraju. Najbliżej mamy do sąsiadujących z nami miast i miejscowości takich jak: Konin, Września, Ślesin, Sompolno, Kłodawa, Turek, Rychwał, Kalisz, Pyzdry, Słupca, Powidz, Skulsk, Koło, Dąbie, Tuliszków, Stawiszyn, Pleszew, Jarocin.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy fachowe podejście do tematu i rzetelnie wykonaną pracę. To robimy od lat. Wszystkie nasze usługi objęte są ubezpieczeniem OC.

  Search

  Archiwa

   Calendar

   Styczeń 2021
   PWŚCPSN
    123
   45678910
   11121314151617
   18192021222324
   25262728293031

   Kategorie

   • Brak kategorii