Mycie i czyszczenie kostki brukowej Konin

Mycie kostki brukowej Konin

Od 2012 roku wykonujemy mycie kostki brukowej. Konin jest miejscowością gdzie znajduje się nasza baza sprzętowa. Usługi obecnie realizujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi – czyszczenie kostki brukowej. Konin i okoliczne miejscowości takie jak: Pyzdry, Słupca, Zagórów, Jarocin, Pleszew, Dobrzyca, Chocz, Golina, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Izbica Kujawska, Koło, Kłodawa. Dojazd serwisu czyszczącego do wszystkich wskazanych miejscowości kosztuje 50zł.

Na większości posesjach właścicieli nieruchomości znajdują się powierzchnie utwardzone. W większości są to kostki brukowe wykonane z prasowanego betonu, które jak każdy materiał budowlane ulega zniszczeniu. Dlatego tak ważne jest aby regularnie czyścić kostkę brukową, która łatwo ulega zabrudzeniu wskutek działania czynników zewnętrznych. Skutecznie wykonujemy mycie, czyszczenie i usuwanie zabrudzeń wszelkiego typu z kostki brukowej:

 1. mycie kostki brukowej z mchu i porostów
 2. czyszczenie kostki brukowej z tłustych plam po oleju
 3. usuwanie śladów po oponach z kostki brukowej
 4. usuwanie plam po piasku, rdzy i innych odbarwieniach nabytych w trakcie eksploatacji

Czyszczenie kostki brukowej – urządzenia w mieście Konin

Czyszczenie kostki brukowej wymaga wyposażenia chociażby w podstawowe ale profesjonalne urządzenia czyszczące. Do solidnie zabrudzonej kostki brukowej o powierzchni powyżej 100m2 nie wystarczy myjka z Castoramy w Koninie za 2000zł. Inwestycja w bazę sprzętową, która sprosta najtrudniejszym zabrudzeniom jest przeznaczona dla firm i wykonawców, którzy zawodowo codziennie wykonują takie prace czyszczące.

 1. myjki wysokociśnieniowe gorąco-wodne, zimno-wodne,
 2. akcesoria specjalistyczne do czyszczenia kostki brukowej
 3. myjki spalinowe zimnowodne
 4. akcesoria i narzędzia pracy ręczne
 5. specjalistyczne preparaty i płyny czyszczące plamy i zabrudzenia
 6. chemia odgrzybiająca i wiele innych

Cennik 2021 Konin – mycie i czyszczenie kostki brukowej

 1. Mycie kostki brukowej zaczyna się od 4 zł za m2 przy powierzchniach od 500m2
 2. Czyszczenie kostki brukowej zaczyna się od 6zł za m2. Przy skrajnie trudnych i wymagających zabrudzeniach cena może sięgać granicy 20zł m2.
Rodzaj usługiCena za m2
Maszynowe mycie kostki brukowejod 7 do 8 zł m2
Czyszczenie kostki brukowejod 9 do 15 zł m2
Chemiczne usuwanie plam – olejowe, rdzawe, budowlaneod 20 do 30 zł m2
Dojazd do Konin, Pyzdry, Słupca, Zagórów, Jarocin, Pleszew, Dobrzyca, Chocz, Golina, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Izbica Kujawska, Koło, Kłodawa
Cennik Konin

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem wyceny indywidualnej. na podstawie rozmowy telefonicznej i przesłanych zdjęć oszacujemy dla Państwa koszty czyszczenia zabrudzonych powierzchni.

Wszystkie nasze usługi wykonują wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem w branży, którzy dokładnie wiedzą jak należy wykonywać poszczególne procesy pracy. Ponadto każda realizacja jest zabezpieczona polisą OC firmy, dzięki czemu nasz Klient nie ryzykuje swoim majątkiem.

Kontakt do serwisu

Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane na profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w Koninie. W ramach kompleksowej usługi wykonamy dla Państwa równie wysokospecjalistyczne usługi czyszczenia jakościowego takie jak:

 1. Mycie dachów
 2. Czyszczenie elewacji

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów
tel. 512 505 510

Czyścimy zabrudzenia z kostki brukowej i parkingów na terenie całego kraju, natomiast najbliżej mamy do miejscowości: Konin, Pyzdry, Słupca, Zagórów, Jarocin, Pleszew, Dobrzyca, Chocz, Golina, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Izbica Kujawska, Koło, Kłodawa.

  Search

  Archiwa

   Calendar

   czerwiec 2023
   PWŚCPSN
    1234
   567891011
   12131415161718
   19202122232425
   2627282930 

   Kategorie

   • Brak kategorii