Mycie dachów – Konin

Mycie dachów – Konin

Zapraszamy do skorzystania z usługi mycie dachów. Konin to miejscowość w której wykonujemy czyszczenie dachów od 2012 roku. W Koninie i okolicznych miejscowościach powiatu konińskiego zaczynaliśmy doskonalić nasze usługi. Teraz obsługujemy teren całej Polski. Poniższą ofertę kierujemy do mieszkańców Konina.

Oferujemy skuteczne i bezpieczne czyszczeni połaci dachowych z zabrudzeń. Najczęściej na dachu spotykamy zabrudzenia biologiczne takie jak: zielony nalot, glony, mech i porosty. Zabrudzenia tego typu usuwamy stosując oprysk chemiczny oraz mycie ciśnieniowe tzw. hydrodynamiczne. Innym typem zabrudzeń bardzo często spotykanych na dachach w regionie konińskim jest sadza i pozostałości kominowe. Jeszcze duża ilość budynków w regionie ogrzewana jest węglem, eko-groszkiem lub innymi paliwami mineralnymi, które w procesie spalania pylą i brudzą komin oraz okoliczne dachy. Zabrudzenia tego typu usuwamy chemicznie. Jest to w większości praca ręczna polegająca na nakładaniu kilkukrotnie preparatów usuwających sadzę i zabrudzenia kominowe.

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów
tel. 512 505 510

Większość dachów myjemy metodą alpinistyczną z dostępu linowego. W uzasadnionych przypadkach możemy wykonać dla Państwa mycie z podnośnika koszowego.

Dachy mogą być wykonane są w różnych technologiach, jednak najczęściej w regionie konińskim spotykamy dachy z blachy tzw. blachodachówka oraz dachy wykonane z dachówki. Dachówki nie są takie same – również dzielą się na kilka rodzajów i ma to znaczenie podczas realizacji usługi. Kształt dachówki, rodzaj zastosowanego materiału, jej wielkość i waga wpływa zasadniczo na sposób wykonania czyszczenia.

 1. mycie dachówki cementowej
 2. mycie dachówki ceramicznej
 3. czyszczenie karpiówki

Ponadto w regionie konińskim wykonujemy usługi na dachach:

 1. mycie dachu z blachy – blachodachówki
 2. czyszczenie gontu bitumicznego
 3. czyszczenie eternitu

Ile kosztuje mycie dachu w Koninie?

Poniżej zamieszczamy cennik w którym przedstawiamy minimalne ceny za mycie dachu w Koninie.

Rodzaj usługiCena za m2
Mycie dachówod 11-14 zł m2
Czyszczenie + odgrzybianie chemiczne, kilkunastoletnie zabrudzeniaod 15 do 20 zł m2
Dojazd do: Konin, Słupca, Kleczew, Rychwał, Koło, Jarocin, Pleszew50 zł m2
Cennik Konin 2022

Każdorazowo prosimy o kontakt telefoniczny. Na podstawie rozmowy telefonicznej, przesłanych zdjęć budynku przedstawimy Państwu zobowiązującą wycenę.

Zapraszamy do kontaktu osoby zdecydowane na profesjonalną konserwacje pokrycia dachowego. Usługi m.in. mycie dachów świadczymy lokalnie na terenie miejscowości: Konin, PyzdrySłupcaZagórówJarocinPleszew, Dobrzyca, Chocz, Golina, Kleczew, Ślesin, Sompolno, Izbica Kujawska, Koło, Kłodawa.

  Search

  Archiwa

   Calendar

   czerwiec 2023
   PWŚCPSN
    1234
   567891011
   12131415161718
   19202122232425
   2627282930 

   Kategorie

   • Brak kategorii